KinderBoeken is op zoek naar de beste BOOKTUBER *** Grote Winactie*** olv Chinouk Thijssen

26732594_10211102645706838_519620874_o

Wedstrijd!

Ben jij de beste Book-Tuber/ Book-Vlogger van 2018? Dan zijn wij op zoek naar jou!

We wisten het natuurlijk al langer maar recentelijk Frans onderzoek bevestigt het nog weer eens: Goeie Booktubers verhogen de verkoopcijfers van boeken met soms wel 30%.

Lezen is hot; Booktuben nog veel hotter!

Vloggen over boeken is heel erg leuk om te doen. Maar eenvoudig is het zeker niet. Daarom daagt Kinderboeken je uit om mee te doen aan de wedstrijd “Beste KinderBoeken Booktuber Gezocht. Maak je eigen BookTubeVideo!!”

Hoe ziet de wedstrijd eruit?

In de groep Kinderboeken staat een rubriek waar je je filmpje kunt posten. De regels zijn eenvoudig en heel soepel: het mag een un-boxing zijn van de boeken die je binnenkrijgt, het mag een bespreking zijn van 1 boek maar ook van meerdere boeken. Maak het filmpje niet al te lang. De belangrijkste regel is dat het filmpje over een kinderboek/jeugdboek of YA boek gaat.

Er zijn twee prijzen te winnen. 

*een Jeugdprijs voor de beste jonge Booktuber onder de 15

*een YA/ Volwassenen prijs voor iedereen boven de 15

Hoe verloopt de wedstrijd?

We beginnen vandaag en het duurt tot 31 jui 2018. Dat is heel lang en je mag dan ook zo vaak meedoen als je wilt. Tussendoor zullen we kleine prijzen weggeven aan die filmpjes die wij (de beheerders van Kinderboeken) er bovenuit vinden springen. Doel van de wedstrijd is dat we leren Booktuben en dat onze leden ermee bekend raken. Dus hoe meer hoe beter.

Je mag het filmpje natuurlijk vanaf je eigen site plaatsen en hopelijk krijg je hierdoor meer volgers.

Hoe gaan we jureren?

1.Rick, Chris en ik kiezen in beide categorieën twee filmpjes uit die wij het beste vinden. 2. Dan komt er een week een poll in de groep te staan waarbij leden hun voorkeur kunnen uitspreken. 3.Tenslotte gaan die 6 filmpjes naar niemand minder dan Chinouk Thijssen, de bekendste Booktuber van Nederland.

Hieronder legt ze het zelf  nog een keer duidelijk uit.

Wat valt er te winnen?

Chinouk zei het al: we maken twee mooie boekenpakketten. 1 voor de jeugdige winnaar en 1 voor de YA/volwassen winnaar.

Tussendoor strooien we met kleinere prijzen. Daarnaast zullen we ook nog eens boeken uitdelen waarvoor we vloggers zoeken. Het boek van dit moment is nog niet eens uit: “Mij niet gezien. De loserlijst 4” van H.N. Kowitt!! Ook voor dit boek geldt dat je het alleen kunt winnen als je lid bent van de groep.

26781571_1795334117152174_204853593_o

NB Alleen inzendingen in onze besloten Facebookgroep Kinderboeken dingen mee naar de prijs.

Chinouk, enorm bedankt voor het leuke filmpje. en jullie allemaal veel succes!

Warme groet,

Rick. Chris & Nienke

Hier is de link naar onze groep: https://www.facebook.com/groups/kinderboekennl/

 

 

Advertenties

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s